Yönetim
Fotoğraflarla Biz
 
Kurucu: Harun Şahin
 

01.05.1980 Elbistan'da doğdu. İlk ve orta dereceli eğitimini Kahramanmaraş Ekinözü ilçesinde tamamladı. Elbistan sağlık meslek listesi sağlık memurluğu bölümünden 1998 yılında mezun oldu. Ankara'da ve İstanbul'da üç yıl sağlık memurluğu yaptı. Görevini yaparken Ankara Sağlık Memurları Dernek Başkanlığını yaptı. 2002 yılında Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık Bölümünü kazandı. Eğitim süresinde Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi ve Kulüp başkanlığını yaptı. Bu başkanlığı süreside bahar şenlikleri, gezi organizasyonları çeşitli fuar organizasyonları, kültür eğlence gezileri düzenledi. Ankara TRT ve Kanal D'de stajyer olarak sahne dekor bölümünde dekor çizdi.

Eğitim Gönüllüleri,AKUT, TEMA, Haydi Kızlar Okula, Kızılay gibi sivil toplum örgütlerinde görev aldı. Aktiviteler organize etti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gençlik meclisiği başkanlığını yaptı, yaşadığı kentin sorunları ile yakından ilgilendi. Başkanlığı göneminde Tarihi İzmit Konaklarını ve evlerini inceleyerek şehir merkezinde bunların kötü görünüm sayğlayan elektrik trafolarını tarihi izmit konaklarına dönüştirme projesini hayata geçirdi. Büyükşehir Belediye Başkan'ından başarı ödülü aldı.

O kuma ve yazmaya teşvik sağlamak amacıyla Umut Kitap ve Kütüphane kampanyasını başlattı. İlk kitabı Kocaeli Üniversitesi merhum rektörü Baki Komşuoğlu'na kampanyanın ilk kitaplarını bağışlattı. Ata Demiral'in desteğini alarak bir hafta içerisinde 15.000 kitap topladı. Toplanan kitaplar Kahraman Maraş'ın Ekinözü ilçesinde ki Yunus Emre İlköğretim okuluna gönderilip, kütüphane açtırdı. İkinci kampanyada ünlü sanatçı Rafet El Romanla gerçekleşti. Bu organizasyonda toplanan kitaplarla Diyarbakır'ın Kulp ilçesine bir kütüphane açtı. Üçüncü orhanizasyona ünlü olan Ali Nurşani'nin oğlu Engin Nurşani ile Pansiyonlu İÖÖ Okul'una bir kütüphane yaptı. Dördüncü kütüphanesini ünlü sabatçı dilberay ile Elbistan F Tipi Ceza Evi'ne kütüphane açtı.

Sonuç Eğitim Kurumları ve Mimarlık Tasarım Ltd Şti Yönetim Kurulu Başkanı, İç Mimar Harun Şahin

 
Ana Sayfa | Odalar | Kayıt | Galeri | Haberler | Hakkımızda | Yönetim | İletişim Sonuç Kocaeli Yurtları 2009 - 2011 ©